30 sobota 17;00

 

Kazimiera Kubica w 3 r.śm.

 

 

31 niedziela

 

08;00 Zygmunt Stankowski żona Krystyna i ich rodzice oraz

                  Aleksander Janik Anita żona

 

10;30 Franciszek Dudek Maria żona

 

16;00 Dziękczynna (od III R. św. Jadwigi Królowej )

 

 

                         2018

Styczeń

 

01 poniedziałek

 

08;00 Franciszek Dudek Maria żona

 

10;30 Mieczysław Gocał

 

 

16;00 Jan Janik (od syna Bogdana z żoną )   

 

02 wtorek 07;00

 

Piotr Jureczko (od Anny Styruła z rodziną)

 

 

03 środa 17;00

 

Dziękczynna

 

 

04 czwartek 07;00

 

Maria Ryś (od Eli i Witka Talowskich i Kramarczyków)

 

 

05 piątek 17;00

 

Alojzy Knapik w 25 r.śm.

 

 

06 sobota

 

08;00 Dziękczynna

 

 

10;30 Zofia Stankowska 5 r.śm.

 

 

07 niedziela

 

08;00 Stefania i Edward Czak

 

10;30 Za parafię

Chrzest Oskara Dudka 

 

 

08 poniedziałek 17;00

 

Iwona Górecka (od koleżanek Gelwe)

 

 

09 wtorek 07;00

 

Franciszek Kadłuczka (od Marii i Bronisława Czak z rodziną)

 

 

10 środa 17;00

 

Józefa i Józef Kadłuczka

 

 

11 czwartek 07;00

 

Franciszek Gawęda w r.śm.

 

 

12 piątek 17;00

 

Władysław Czech Bronisława żona Andrzej syn

 

 

13 sobota 17;00

 

Dziękczynna w 18 r. urodzin Anny

z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

 

 

14 niedziela

 

08;00 Antonina i Józef

 

 

10;30 Za parafię

 

15 poniedziałek 17;00

 

Jan Janik (od syna Marka z żoną)

 

 

16 wtorek 07;00

 

Jan Wdówka (od rodziny Szyszków)

 

 

17 środa 17;00

 

Janina Łapuszek (od córki Heleny z mężem)

 

 

18 czwartek 07;00

 

Maria Ryś (od cioci Gertrudy z Kobiura z synową Ireną)

 

 

19 piątek 17;00

 

Józef Sikora (od bratanka z rodziną)

 

 

20 sobota 17;00

 

Dziękczynna w 20 r. urodzin Magdaleny z prośbą

o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

 

 

21 niedziela

 

08;00 Msza wspólna za zmarłych

 

 

 

10;30 Izydor Cieniewski (od żony)

 

 

22 poniedziałek 17;00

 

Piotr Jureczko (od Lucyny i Roberta Worwa

 

 

23 wtorek 07;00

 

Maria Ryś (od Marii Piechota z rodziną)

 

 

24 środa 17;00

 

Natalia Gniewek

 

 

25 czwartek 07;00

 

Rozalia Mysiura (od Mariana i Teresy)

 

 

26 piątek 17;00

 

Krzysztof Bogusz w r.śm.

 

 

27 sobota 17;00

 

Stefan i Genowefa Augustynek

 

 

28 niedziela

 

08;00 Wiesława Sikora 4 r.śm.

 

 

10;30 Za parafię