31 sobota

 

10;00 / 11;00 / 14;00 Poświęcenie pokarmów

 

18;00 OBRZĘDY WIELKIEJ SOBOTY

I – Rozalia Mysiura (od Czesława i Elżbiety)

II – Jan Wdówka (od Krzysztofa Czaka)

 

      Kwiecień

 

01 niedziela 07;00 REZUREKCJA

I – Za parafię

II – Jan Janik (od wnuczki Ani z rodziną)

 

10;30 Waleria Gut w 14 r.śm. Antoni mąż

 

(Chrzest Kariny , Marii Sikora) 

 

 

02 poniedziałek

 

08;00 Gałdyn Halina 5 r.śm.

 

10;30 Kazimierz Madeja

 

03 wtorek 07;00

 

Ignacy Dzidek (od koleżanek z pracy zięcia Zdzisława)

 

04 środa 18;00

 

I – Szczepan Spytkowski w r.śm.

II – Maria Ryś (od kuzynki Marysi z mężem)

 

05 czwartek 07;00

 

I – Stanisława Kadłuczka (od Teresy Jaśko z rodziną)

II – Rozalia Mysiura (od siostrzenic z rodziną)

 

06 piątek 18;00

 

I – Dzidek Rozalia i jej rodzice

II – Jan Janik (od wnuczki Pauliny z rodziną)

 

07 sobota

 

08;00 Izydor Cieniewski (od dzieci)

 

18;00 Wanda i Jan Włoch

 

08 niedziela

 

08;00 I – Krystyna Chodacka w r.śm. mąż Marian Maryla córka Józef syn.

         II – Dziękczynna w 80 r. urodzin z prośbą o błogosławieństwo Boże

                zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata

 

10;30 Za parafię

 

Chrzest Adama , Szymona Chodackiego

 

09 poniedziałek 18;00

 

I – Franciszek TADEUSZ żona Bronisława córka Janina

II – Andrzej Michalik i jego rodzice Józef i Bronisława , brat Józef

         (od bratowej z Alwernii)

 

10 wtorek 07;00

 

I – Józef Sikora (od brata z synem)

II – Julian Ryś (od córki Danuty z rodziną)

 

11 środa 18;00

 

Stanisława Starzycka (od Marii i Władysława Adamczyk)

 

12 czwartek 07;00

 

Janina Łapuszek (od 2 R.Ż.R. im. Jana Pawła II)

 

13 piątek 18;00

 

Weronika Krzanik w 1 r.śm.

 

14 sobota 18;00

 

I – Stanisława Fiba i Jan mąż

II – Tadeusz Dębski (od Jana i Janiny Ryś z rodziną)

 

15 niedziela

 

08;00 I – Msza wspólna za zmarłych

          II – Michalina Majcherczyk (od brata Tadeusza z żoną)

 

10;30 Augustyn Bożena i Józef

 

16 poniedziałek 18;00

 

Janik Tomasz Karolina żona i ich dzieci

 

17 wtorek 07;00

 

Irena Kotlarczyk (od zelatorki II R. św. Jana Pawła II)

 

18 środa 18;00

 

Dziękczynna w 20 r. ślubu Piotra i Teresy

z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

 

19 czwartek 07;00

 

Andrzej Michalik (od Witolda i Elżbiety Kargol z rodziną)

 

20 piątek 18;00

 

Dziękczynna z okazji 1 urodzin Amelii

 

21 sobota

 

14;00 Chrzest Kajetana Dariusza Mazura

 

 

18;00 Franciszek Kapusta w 3 r.śm.

 

22 niedziela

 

08;00 Zofia Smalcerz w r.śm.

 

 

10;30 Maria Sikora w 17 r.śm.  

 

23 poniedziałek 18;00

 

I – Sylwester Prasak

II – Michalina Majcherczyk (od chrześnicy Magdaleny z rodziną)

 

24 wtorek 07;00

 

I – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże

II – Jan Janik ( od członków R. Św. Matki Teresy)

 

25 środa 18;00

 

I – Zygmunt Czak i Hubert syn

II – Aleksander Dudek Stanisława żona

 

26 czwartek 07;00

 

I – Władysław Ciołek (od Zbigniewa Ryś z rodziną)

II – Kazimiera Stankowska (od brata z rodziną)

 

27 piątek 18;00

 

I – Dziękczynna w 70 r. urodzin z prośbą o błogosławieństwo

Boże ,zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata dla Zofii

II – Józef Sikora (od rodziny Jamrozików)

 

28 sobota

 

08;00 Tadeusz Dębski (od Zdzisława i Stanisławy Ryś )

 

16;00 Msza dziękczynna O.S.P. Grojec

 

18;00 Kazimierz Majcherczyk w 9 r.śm. syn Zbigniew

 

29 niedziela

 

08;00 I – Za parafię

         II – Maria Chodacka 18 r.śm.

 

10;30 Grzegorz Sikora

 

Chrzest Mikołaja , Nikodema Prasak