30 sobota

 

08;00 Maria Kubica (od chrześnicy Elżbiety)

 

18;00 Kasper Pałka żona Ludwika

 

Październik

 

01 niedziela

 

08;00 I - Za parafię

          II - Wiesława , Franciszek i Ludwika Sikorowie

 

10;30 Józef i Bronisława Weidlich syn Tadeusz

 

15;30 Różaniec

 

Franciszek Dudek Maria żona

 

02 poniedziałek 17;00

 

I - Bogusława Knapik

II - Piotr Jureczko (od brata z rodziną)

 

03 wtorek 17;00

 

I - Dziękczynna w 30 r. ślubu Ewy i Witolda

z prośbą o błogosławieństwo Boże i łaski na dalsze lata

II - Maria Ryś (od cioci Ani Cyran z rodziną)

 

04 środa 17;00

 

I - Franciszek Czak Halina żona Rozalia córka

II - Franciszek Kadłuczka (od chrześnika Wojciecha z żoną)

 

05 czwartek 17;00

 

I - Stanisław Sikora w r.śm.

II - Józef Łukasik (od kuzynki Barbary z mężem Stanisławem)

 

06 piątek 17;00

 

I - Franciszek Knapik

II - Władysław Ciołek (od chrześnicy Teresy z rodziną)

 

07 sobota

 

08;00 Iwona Górecka (od brata Arka z rodziną)

 

17;00 Jan Wdówka (od rodzeństwa)

 

08 niedziela

 

08;00 Stefan i Genowefa Augustynek

 

10;30 Za parafię

 

15;30 Różaniec

 

 Antoni Gut w r.śm. żona Waleria  

 

09 poniedziałek 17;00

 

I - Tomasz Topól

II - Jan Wdówka (od Trębeckich z Tenczynka)

 

10 wtorek 17;00

 

I - Iwona Górecka (od brata Dariusza z rodziną)

II - Stanisława Kadłuczka (od rodziny Kadłuczków z Regulic)

 

11 środa

 

07;00 Józef Łukasik (od sąsiadów Ząbków)

 

17;00 Dziękczynna z okazji 25 r. ślubu Krystyny i Piotra

 

12 czwartek 17;00

 

I - Władysław Ciołek ( od Anny Cyran z córkami i ich rodz.)

II - Ignacy Dzidek (od rodziny Godyń z Nawojowej Góry)

 

13 piątek 17;00

 

I - Ryszard Danikiewicz w 4 r.śm.

II - Bronisława Fiba (od kuzynów Danuty i Stefana)

 

14 sobota

 

08;00 Maria Ryś (od kuzynki Teresy Kaszowskiej z rodziną)

 

 

17;00 Mieczysław Kaszuba

 

15 niedziela

 

08;00 Msza wspólna za zmarłych

 

10;30 Zofia i Jan Korbut

 

15;30 Różaniec

 

 Teresa Bromboszcz z domu Czech (od kuzynki Krystyny z rodziną)   

 

16 poniedziałek

 

07;00 Franciszek Kadłuczka (od Józefy Ciołek z synami)

 

17;00 Jadwiga i Józef Talowscy

 

17 wtorek 17;00

 

Maria Ryś (od kuzynki Marii Jazowskiej z rodziną)

 

18 środa 17;00

 

O błogosławieństwo Boże pogodę i zachowanie od kataklizmów

(od II R.Ż. św. Jan Paweł II )

 

19 czwartek 17;00

 

I - Piotr Jureczko (od Krystyny i Wiesława Czepiec)

II - Bronisława Fiba (od Grażyny i Jacka z rodziną)

 

20 piątek 17;00

 

I - Maria Czarnowska

II - Władysław Ciołek (od sąsiadki Władysławy Sikora z rodziną)

 

21 sobota

 

08;00 Jan Wdówka (od rodziny Bachowskich i Łyszczarz)

 

17;00 Jan Maciejowski Bronisława żona)

 

22 niedziela

 

08;00 W podzięce za opiekę Bożą nad Grojcem

     i ustrzeżenie od kataklizmów

 

10;30 Jadwiga i Stanisław Danikiewicz

 

15;30 Różaniec

Dziękczynna z okazji 50 r. urodzin Piotra

 

z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski