2017 STYCZEŃ

 

01 niedziela

08;00  Mieczysław Kaszuba I r.śm.


10;30  Józefa i Józef


16;00  Mieczysław Gocał  

 

2 ponie. 17;00

 Kazimierz Banaś w r.śm.


3 wtorek 07;00

 Maria Kubica (od syna Józefa z żoną )


4 środa 17;00

 Alojzy Knapik w 24 r.śm.


5 czwartek 07;00

 Maria Ryś (od mamy)


06 piątek

08;00 Dziękczynna za otrzymane łaski


10;30  Zofia Stankowska w r.śm.


07 sobota 17;00

 Anastazja Bieniek


08 niedziela

08;00  Stefania i Edward Czak


10;00 Za parafię 

 

09 poniedziałek 17;00

 Franciszek Gawęda w r.śm. Bronisława żona


10 wtorek 07;00

 Piotr Jureczko (od córki Agnieszki i Marka Wojtusiak)


11 środa 17;00

 Roman Mazur i Mirosława Nęczyńska


12 czwartek 07;00

 Helena Fiba (od Marii Kapusta z rodziną)


13 piątek 17;00

 Władysław Czech Andrzej syn i Bronisława Czech


14 sobota 17;00

 Antonina i Józef


15 niedziela

08;00  Msza wspólna za zmarłych


10;30 Dziękczynna w 70 r. urodzin Marii

z prośbą o błogosławieństwo  Boże i łaski na dalsze lata

 

16 ponie. 17;00

 Franciszek Dudek Maria żona


17 wtorek 07;00

 Jacek Ciołek (od rodziny Remin i Blecharz)


18 środa 17;00

 Aleksander Dudek (od sąsiadów Doroty i Tomasza Dzidek)


19 czwartek 07;00

 Franciszek Ciołek (od Krystyny i Kazimierza Wilk)


20 piątek 17;00

 Antoni Kubica (od Teresy i Józefa Fiba z rodziną)


21 sobota 17;00

Dziękczynna za udzielone łaski z prośbą o błogosławieństwo

Boże w dalszym życiu


22 niedziela

08;00  Maria Ryś (od syna z żoną i wnuczką)


10;30 Za parafię      

 

23 ponie. 17;00

 Jacek Ciołek (od rodziny Kubiców i Janików)


24 wtorek 07;00

 Aleksander Dudek (od Adama Ciupka z rodziną)


25 środa 17;00

 Weronika i Franciszek


26 czwartek 07;00

 Maria Ryś (od brata z rodziną)


27 piątek 17;00

 Grzegorz Mysza


28 sobota 17;00

 Kazimierz Bachowski żona Władysława syn Jan


29 niedziela

08;00  Wiesława Sikora w 3 r.śm.


10;30 Za parafię

 

30 poniedziałek 17;00

 Antoni Kubica (od Zofii Bulek z rodziną)


31 wtorek 07;00

 Helena Fiba (od rodziny Dudek i Czak)

 

Luty

01 środa 17;00

Piotr Jureczko (od wnuczek Wiktorii i Natalii)


02 czwartek

07;00 Maria Kubica (od wnuczki Dominiki z rodziną)


17;00 Agnieszka i Jan Berny


03 piątek 17;00

Jan Kubica i rodzice Tomasz i Franciszka


04 sobota 17;00

Maria Mucha mąż Władysław


05 niedziela

08;00 Za parafię


10;30 Jan Knapik w 8 r.śm. syn Zbigniew

 

06 poniedziałek 17;00

Rozalia i Marcin Piechota


07 wtorek 07;00

Aleksander Dudek (od Ewy i Krzysztofa Olszawików)


08 środa 17;00

Władysława Łapuszek mąż Franciszek


09 czwartek 07;00

Jacek Ciołek (od Lucyny i Jana Topól)


10 piątek 17;00

Helena Fiba (od Bronisławy i rodziny Król)


11 sobota

08;00 W intencji chorych


17;00 O błogosławieństwo Boże dla Antoniego Ficek

 

 

12 niedziela

08;00 Marian Grzesiak w 3 r.śm.


10;30 Za parafię  

 

13 ponie. 17;00

Aleksander Dudek (od Sławomira i Agaty Dudek z rodziną)


14 wtorek 07;00

Franciszek Ciołek (od rodziny Ciupków)


15 środa 17;00

Bronisława Fiba (od córki Wiesławy z rodziną)


16 czwartek 07;00

Antoni Kubica (od wnuczki Marzeny z rodziną)


17 piątek  17;00

Maria Ryś (od siostry Krystyny z mężem i rodziną)


18 sobota 17;00

Jacek Ciołek (od rodziny Dziubów)


19 niedziela

08;00 Msza wspólna za zmarłych


10;30 Władysław i Helena Ciupek

 

20 poniedziałek 17;00

Marian Łapuszek w 29 r.śm.


21 wtorek 07;00

Jan Dudek 10 r.śm.


22 środa 17;00

Aleksander Dudek Stanisława żona


23 czwartek 07;00

O Bożą interwencje w życiu pewnej rodziny


24 piątek 17;00

Stanisław Kubica w r.śm. i jego rodzice


25 sobota 17;00

Mieczysław Miśkiewicz w 5 r.śm.


26 niedziela

08;00 Karol Dudek w 7 r.śm.

 

10;30 Za parafię 

 

27 ponie. 17;00

Dziękczynna za otrzymane łaski


28 wtorek 07;00

 

Maria Ryś (od Barbary i Czesława Warzecha)

Marzec
01 środa

07;00 Aniela i Paweł Dudek


17;00 Halina Gaudyn w 4 r.śm.


02 czwartek 07;00

Kazimierz i Kazimiera Kadłuczka

i ich rodzice Józef i Agnieszka , Jan i Maria


03 piątek 17;00 DROGA KRZYŻOWA

Krzysztof Gniewek w 6 r.śm.


04 sobota 17;00

Kazimierz Madeja


05 niedziela

08;00 Za parafię


10;15 DROGA KRZYŻOWA

10;30 Zbigniew Majcherczyk w 5 r.śm.


15;30 GORZKIE ŻALE

 

Jan Berny w r.śm.

 

06 poniedziałek 17;00

Kazimiera Kubica


07 wtorek 07;00

Józef Łukasik (od rodziny Ciupków)


08 środa 17;00

Dziękczynna z okazji urodzin z prośbą o błogosławieństwo Boże


09 czwartek 07;00

Bronisława Fiba (od wnuczki Moniki)


10 piątek 17;00 DROGA KRZYŻOWA

Maria Ryś (od rodziny Szczepańskich)


11 sobota 17;00

Adam Rodzik , Paweł i Wojciech synowie


12 niedziela

08 Ludwik Ciupek i jego rodzice

 

 

10;15 DROGA KRZYŻOWA

10;30 Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski


15;30 GORZKIE ŻALE

 

Władysława Pałka w 5 r.śm. mąż Józef

 

13 ponie. 17;00

Józef Łukasik (od rodziny Szczepańskich)


14 wtorek 07;00

Maria Czarnowska w 3 r.śm.


15 środa 17;00

Jarosław Pater


16 czwartek 07;00

Ignacy Dzidek (od córki Barbary z mężem)

 

17 piątek 17;00 DROGA KRZYŻOWA

Jan Kadłuczka Waleria żona i ich synowie Tadeusz i Władysław

 

18 sobota 17;00

Kazimierz i Helena Bogusz Kazimiera córka


19 niedziela

08;00 Msza wspólna za zmarłych


10;15 DROGA KRZYŻOWA

10;30 O zdrowie i potrzebne łaski dla księdza proboszcza

z okazji imienin 


15;30 GORZKIE ŻALE

 

Józef Kubica

 

20 ponie. 17;00

Marcin i Maria Ciołek


21 wtorek 07;00

Jacek Ciołek (od sąsiadów Janików)


22 środa 17;00

Dziękczynna w rocznice urodzin Natalii

o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski


23 czwartek 07;00

Weronika i Jan Dudek w 37 r.śm.


24 piątek 17;00 DROGA KRZYŻOWA

Jan Danikiewicz żona Ludwika i zmarli z rodziny


25 sobota 17;00

Kazimierz Madeja w 5 r.śm.


26 niedziela

08;00 Agnieszka mąż Józef w r.śm.

 

10;15 DROGA KRZYŻOWA
10;30 Kazimiera Woszczyna


15;30 GORZKIE ŻALE

 Za parafię

 

27 ponie. 18;00

Krzysztof Gniewek


28 wtorek 07;00

Jacek Ciołek (od Aliny i Jana Kapusta z rodziną)


29 środa 18;00

Tadeusz Kadłuczka Zofia i Michalina żony


30 czwartek 07;00

Franciszek Ciołek (od Kasi i Łukasza Wrona)


31 piątek 18;00 DROGA KRZYŻOWA

 

Edward Bajserowicz w 6 r.śm.

 

 

Kwiecień

 

01 sobota 18;00

Franciszek i Bronisława TADEUSZ córka Janina


02 niedziela

08;00 Maria Chodacka 17 r.śm.

 

10;15 DROGA KRZYŻOWA

10;30 Grzegorz Sikora


15;30 GORZKIE ŻALE

 Za parafię

 

3 ponie. 18;00

Waleria Gut w r.śm. Antoni mąż

 

4 wtorek 07;00

Tadeusz i Władysław Kadłuczka i ich rodzice Jan i Waleria

 

5 środa 18;00

Szczepan Spytkowski 22 r.śm.

 

6 czwartek

16;00  Piotr Jureczko (od Zofii i Józefa Myjak)

 

18;00 W 15 r. ślubu Magdaleny i Marka w podzięce za łaski z prośbą

o błogosławieństwo Boże na dalsze lata.

 

7 piątek

9;30 Józef Łukasik (od żony)

 

16;00 Andrzej Helbin (od kuzynki z rodziną)

 

18;00 DROGA KRZYŻOWA

Dzidek Rozalia i jej rodzice

 

19;15 Nauka dla rodziców

 

8 sobota

8;30 -- 9;30 SPOWIEDŹ

 

9;30 Maria Kubica (od wnuczki Anny z rodziną)

 

10;30 -- 11;00 SPOWIEDŹ dla dzieci

 

11;00 Maria Ryś (od chrześnicy Gabrysi z rodziną)

 

15;00 -- 15;45 / przerwa / 16;15 -- 17;00 SPOWIEDŹ

 

17;00 Wanda i Jan Włoch

 

18;00 Nauka dla młodzieży


9 niedziela

08;00 Zofia Smalcerz

 

10;15 DROGA KRZYŻOWA

10;30 I - Za parafię

II - Ignacy Dzidek (od wnuka Łukasza z rodziną)

 

15;30 GORZKIE ŻALE

 

 Franciszek Kapusta w 2 r.śm.

 

 

10 poniedziałek 18;00

I -  Zygmunt Bożek

II - Piotr Jureczko (od rodziny Wszołek)


11 wtorek 07;00

I - Ignacy Dzidek (od Stefanii Zając)

II - Józef Łukasik (od rodziny Rościszewskich)


12 środa 18;00

I - Janina i Bruno , Zofia i Tadeusz

II - Bronisława Fiba (od chrześnicy Krystyny z rodziną)

 

13 czwartek 18;00 OBRZĘDY WIELKIEGO CZWARTKU

Msza Wieczerzy Pańskiej

I – W intencji kapłanów

II – Antoni Kubica (od wnuczki Joanny z rodziną)

 

14 piątek 15;00 Droga Krzyżowa

 

18;00 OBRZĘDY WIELKIEGO PIĄTKU

 

15 sobota 10;00 / 11;00 / 14;00 Poświęcenie pokarmów

 

18;00 OBRZĘDY WIELKIEJ SOBOTY

 

I – Jacek Ciołek (od Kamila i Rafała Ciołek z rodzinami)

II – Maria Kubica (od Katarzyny z rodziną)

 

 

16 niedziela 07;00 REZUREKCJA

I – Za parafię

II – Maria Ryś (od Józefy Marszałek z rodziną)

 

 

10;30 Franciszek Piechota i jego synowie Leszek Andrzej i Tadeusz

 

 

17 ponie.

08;00 Tomasz Janik Karolina żona i ich rodzice

 

10;30 Bożena i Józef w r.śm.

   ------- Chrzest Natalii Gawęda --------

 

18 wtorek 07;00

I - Jacek Ciołek (od brata Stanisława z rodziną)

II - Antoni Kubica (od rodziny Kubiców i Krzyżowskich)

 

19 środa 18;00

I - Dziękczynna za otrzymane łaski

z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże (od członkiń II R.Ż.R.)

II - Franciszek Kadłuczka (od Zbigniewa Ryś z rodziną)

 

20 czwartek 07;00

I - Franciszek Ciołek (od Józefy i Michała Kapci)

II - Helena Fiba (od sąsiadów Kubiców)

 

21 piątek 18;00

I - Aleksander Dudek 1 r.śm.

II - Piotr Jureczko (od Joanny Wojtusiak)

 

22 sobota

08;00 Maria Kubica (od wnuka Łukasza z rodziną

 

17;00 Za parafię ( Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach)

 

18;00 Marian Chodacki Krystyna żona Maryla córka Józef syn

 

 

23 niedziela

08;00 Msza wspólna za zmarłych

 

10;30 I - Kazimierz Majcherczyk 8 r.śm.

         II - O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Emilii

 

24 poniedziałek

07;00 Jacek Ciołek (od chrześnicy Ani z rodziną)

 

18;00 Kazimiera i Ryszard

 

 

25 wtorek 07;00

I - Piotr Jureczko (od Krystyny Ślezak )

II - Józef Łukasik (od córki)

 

26 środa 18;00

I - Sylwester Prasak

II - Maria Ryś (od wujka Staszka z rodziną)

 

27 czwartek 07;00

I - Helena Skoczyńska

II - Franciszek Kadłuczka (od sąsiadów Dudków)

 

28 piątek 18;00

I - Adam Bulek

II - Maria Kubica (od pracowników Szkoły podstawowej)

 

29 sobota 18;00

I - Jacek Ciołek I r.śm.

II - Dziękczynna w 55 r. ślubu Zofii i Juliana

 

30 niedziela

08;00 Dziękczynna w 25 r. ślubu Kazimiery i Wojciecha

z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata

 

 

10;30 Maria Sikora 

 

 

15;30  W intencji pielgrzymów uczestniczących w uroczystościach w Łagiewnikach i ich rodzin 

 

 

Maj 

 

 01 ponie.

07;00   Józef Łukasik (od Zbigniewa Ryś z rodziną)

 

18;00 Franciszek Ciołek (od kolegi Romana z wojska)

 

02 wtorek 18;00

I - Zygmunt Czak syn Hubert

II - Henryk Skalniak (od sąsiadów Łuszczków)

 

03 środa

08;00 Jan i Stanisława Fiba

 

10;30 Adam Rodzik Paweł i Wojciech synowie

 

15;30 Aurelia i Władysław Jakubik w r.śm.

 

04 czwartek

07;00 Franciszek Kadłuczka (od kuzynki Patrowej z rodziną Krańskich)

 

18;00 Marian Krawczyk

 

05 piątek 18;00

Helena w 10 r.śm mąż Jan

 

06 sobota

17;00  Dziękczynna za szczęśliwe powroty z akcji, opatrzność Bożą,

             z prośbą o dalsze łaski Boże za wstawiennictwem Św. Floriana.

 

18;00 Jan i Zofia Korbut

 

07 niedziela

08;00 Za parafię

 

10;30 Dziękczynna z okazji 85 r. urodzin Bronisławy

z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata

 

15;30 Stanisław Dudek  

 

08 poniedziałek 18;00

Józef Grelowski Bronisława żona Stanisław wnuk

 

09 wtorek 18;00

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członkiń IV R.K.

 

10 środa 18;00

Franciszka Czak Jan mąż

 

11 czwartek 18;00

Jan Hapek Aniela żona

 

12 piątek 18;00

W intencji Pani Doroty Krańskiej ,

w podziękowaniem za dwuletni trud włożony w wychowywanie dzieci

z prośbą o zdrowie i łaski Boże na dalsze lata (od uczniów i rodziców III kl. )

 

13 sobota 18;00

I - Zofia Mirocha mąż Jan

II - Antoni Kubica (od Marii Kubica i Stanisława syna)

 

 

14 niedziela

 

08;00 Stanisław i Bronisława Smalcerz

 

10;30 Czesław Targosz

 

 

15;30 Zofia Jasieczko , Franciszek i Zofia Jasieczko

 

15 poniedziałek 18;00

I - Katarzyna i Jan Ciupek

II - Z prośbą o pogodę i urodzaje oraz o błogosławieństwo Boże (od II R.Ż.R.)

 

16 wtorek 18;00

I - Franciszek Kadłuczka (od Jana z Łodzi)

II - Walenty i Weronika Kadłuczka (od Jana z Łodzi)

 

17 środa 18;00

I - Henryk Skalniak (od rodziny Hapków)

II - Helena Fiba (od rodziny Berny i Wacławik)

 

18 czwartek

07;00 Piotr Jureczko od Marii i Józefa Michalak

 

18;00 Franciszek Kadłuczka (od rodziny Szczepańskich)

 

19 piątek 18;00

Cecylia Knapik mąż Feliks i ich rodzice

 

 

20 sobota

08;00 Maria Kubica (od Ludwiki i Tadeusza Ślusarczyk z Rudna)

 

18;00 Zofia Stankowska

 

21 niedziela

08;00 Msza wspólna za zmarłych

 

10;30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo

               Boże i łaski dla członków Róży męskiej i ich rodzin

 

 

15;30 Józef Pałka w 7 r.śm. żona Władysława

 

22 poniedziałek 18;00

I - O urodzaje i kraje głodujące (od II R.Ż.R.)

II - Antoni Kubica (od Teresy Kubica z rodziną)

 

23 wtorek 18;00

I - Marian Kadłuczka w 10 r.śm.

II - Ignacy Dzidek (od wnuczki Małgorzaty i wnuka Tomasza)

 

24 środa 18;00

I - O błogosławieństwo Boże i urodzaje (od V R.Ż.R)

II - Maria Ryś (od rodziny Siemków z Filipowic)

 

25 czwartek 18;00

I - Renatka Gawęda w r.śm. i zmarli z rodziny

II - Piotr Jureczko (od sąsiadów Sęków)

 

26 piątek

07;00 Franciszek Kadłuczka (od brata z żoną)

 

18;00 Maria i Stanisław Bartoszek

 

27 sobota 18;00

I - Za parafię

II - Antoni Kubica

(od Zarządu i pracowników Banku Spółdzielczego w Chrzanowie)

 

28 niedziela

08;00 Zofia i Marcin Kadłuczka

 

10;30 Helena i Stanisław Fiba

 

11;30 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii

          o godne przyjęcie i wytrwanie przy Jezusie

 

 

15;30 Jan Kubica w 21 r.śm.     

 

29 poniedziałek 18;00

I - Piotr Knapik

II - Antoni Kubica

(od pracowników oddziału Banku Spółdzielczego w Alwerni)

 

30 wtorek 18;00

I - Helena Fiba (od sąsiadów Grzysków)

II - Piotr Jureczko (od sąsiadów Gasków)

 

31 środa 18;00

I - Wojtoń Marian w r.śm.

II - Maria Ryś (od Zdzisława i Stanisławy Ryś z rodziną)

 

   Czerwiec 

 

01 czwartek 07;00

I - Maria Kubica (od sąsiadów z ul. J.III Sobieskiego)

II - Bronisława Fiba (od Teresy i Józefa Fiba z rodziną)

 

02 piątek 18;00

I - Ignacy Dzidek (od syna Tomasza z żoną)

II - Józef Łukasik (od sąsiadów Skowrońskich)

 

03 sobota

08;00 Franciszek Kadłuczka (od Edyty i Romana Kadłuczka)

 

18;00 Maria Mucha w 5 r.śm. mąż Władysław

 

04 niedziela

08;00 Zofia i Jan Jaśko i Stanisław Jaśko

 

11;00 SUMA ODPUSTOWA

 

               Za parafię  

 

05 poniedziałek

07;00  Antoni Kubica (od Stanisławy Kubica z rodziną)

 

18;00 I - Jan i Weronika Dudek w r.śm.

          II - Helena Fiba (od rodziny Sęków)

 

06 wtorek 07;00

I - Piotr Jureczko (od rodziny Grzysków)

II - Maria Ryś

(od byłych sąsiadek Marty i Jolanty z rodziną)

 

07 środa 18;00

Władysława Bachowska mąż Kazimierz syn Jan

 

08 czwartek 07;00

I - Józef Łukasik (od rodziny Krzaników)

II - Ignacy Dzidek (od Józefa Stankowskiego)

 

09 piątek 18;00

I - Piotr Jureczko (od szwagra)

II - Maria Kubica

(od burmistrza i pracowników Urzędu Miejskiego w Alwerni)

 

10 sobota

08;00 Franciszek Kadłuczka (od chrześnicy Anny Ryba z rodz)

 

16;00 Dziękczynna w 50 r. ślubu Marii i Henryka z prośbą o

           błogosławieństwo Boże i łaski na dalsze lata

 

18;00 Jan Borowski w 3 r.śm.

 

11 niedziela

8;00 I - Antoni i Zofia Kopeć

        II - Antonina i Franciszek Chodaccy

 

10;30 Dziękczynna rocznica I Komunii

         Chrzest Amelii Łucji

 

12 poniedziałek 18;00

Marian Krawczyk w 10 r.śm.

 

13 wtorek 07;00

Antoni Tekielak

 

14 środa 18;00

Czesław Szyszka w 1 r.śm.

 

15 czwartek

08;00 I - Jan Maciejowski Bronisława żona

         II - Antoni Kubica

 

10;30 I - Bronisława Dzidek

          II - Maria Ryś (od kolegów i koleżanek z pracy)

 

16 piątek 18;00

I - Irena i Kazimierz Skórkiewicz wnuk Grzegorz

II - Apolonia Smalcerz

 

17 sobota

06;00 W intencji pielgrzymów

 

15;00 Chrzest Julii Odrzywołek o błogosławieństwo Boże

                       dla Julii i rodziny

 

18;00 Janina i Bronisław Ciołek syn Jacek

 

18 niedziela

08;00 I - Msza wspólna za zmarłych

          II - Antoni Kubica (od Marii Spytkowskiej z rodziną)

 

10;30 Jan Sikora żona Zofia córka Halina

 

             chrzest Laury Urbańczyk

 

19 poniedziałek

07;00 Helena Fiba (od Justyny i Mateusza)

 

18;00 Zygmunt i Zofia Giermek

 

20 wtorek 18;00

I - Jolanta Weronika Franciszek

II - Piotr Jureczko (od Zofii i Stanisława Wojtusiak z rodziną)

 

21 środa 18;00

I - Jan Majewski Henryka żona

II - Maria Ryś (od Stanisławy i Janiny z rodziną)

 

22 czwartek 18;00

I - Jan Kadłuczka Rozalia żona

II - Józef Łukasik (od rodziny Majewskich)

 

23 piątek

08;00 Msza na zakończenie roku szkolnego

 

18;00 I -  Jan Mirocha w 10 r.śm. żona Zofia

         II  - Ignacy Dzidek (od pracowników Delikatesów "Centrum" w Alwerni

 

24 sobota 18;00

I - Stefania Kubica Tomasz mąż

II - Jan i Wanda Włoch

 

25 niedziela

08;00 I - Za parafię

          II - Jan Berny

 

 

10;30 Antoni Fiba 

 

26 ponie. 18;00

I - Władysław Kubica

II - O szczęśliwą operację i błogosławieństwo Boże

 

27 wtorek 07;00

I - Maria Kubica (od Urszuli i Edwarda Sikora z rodziną)

II - Bronisława Fiba (od Patrowej i rodziny Krańskich)

 

28 środa 18;00

I - Janina Ryś

II - Za parafię

 

29 czwartek

07;00 Paweł i Aniela Dudek

 

18;00 Piotr Jureczko

 

30 piątek 18;00

I - Karolina Janik mąż Tomasz i ich dzieci

 

II - Franciszek Kadłuczka (od Bogdana i Gabrieli Kadłuczka)

 

  Lipiec

 

01 sobota

08;00 Józef Łukasik (od rodziny Warzecha i Bachowskich)

 

18;00 Krystyna Malik mąż Stanisław

 

02 niedziela

08;00 I- Dziękczynna w 1 r. ślubu Michała i Katarzyny z prośbą

            o błogosławieństwo Boże

         II - Feliks Czak żona Katarzyna Feliks syn

 

 

10;30 Antoni Tekielak w 4 r.śm.

 

03 ponie. 18;00

I - Maria Ryś (od przyjaciół córki Anny)

II - Maria Ryś (od rodziny Łukasików)

 

04 wtorek 07;00

I - Kazimiera Kadłuczka

II - Piotr Jureczko (od Zofii i Stanisława Wojtusiak z rodziną)

 

05 środa 18;00

I - Bronisława Gawęda w 10 r.śm. mąż Franciszek

II - Józef Łukasik (od rodziny Fibów)

 

06 czwartek 07;00

I - Franciszek Kadłuczka (od Kazimierza i Krystyny Wilk)

II - Bronisława Fiba (od rodziny Macałków)

 

07 piątek 18;00

I - Krystyna Stankowska w 10 r.śm. mąż Zygmunt Krzysztof syn

II - Ignacy Dzidek (od kolegów i koleżanek córki z pracy

z firmy Langsteiner)

 

08 sobota

08;00 Maria Kubica (od rodziny Hudzików z Babic z rodziną)

 

 

15;00 Msza pogrzebowa Władysław Ciołek

 

18;00 Władysław Kubica w r.śm.

 

09 niedziela

08;00 I - Jan Kubica Rozalia żona

         II - O łaskę zdrowia , siłę i wytrwałość w chorobie dla Rozalii

           i błogosławieństwo Boże w rodzinie

 

10;30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o powrót do zdrowia

 

          i błogosławieństwo Boże w rodzinie

 

10 poniedziałek 18;00

Tomasz Janik i jego rodzice

 

11 wtorek 07;00

Maria Kubica (od Palków z Regulic)

 

12 środa 18;00

I - Janina Dudek w 14 r.śm.

II - Ignacy Dzidek (od kolegów i koleżanek córki

       z pracy z firmy Langsteiner)

 

13 czwartek 07;00

I - Maria Ryś (od chrześnicy Katarzyny z rodziną)

II - Helena Fiba (od rodziny Kuciów)

 

14 piątek 18;00

Aniela Łuszczek mąż Szymon syn Adam

 

15 sobota 18;00

Dziękczynna z okazji 80 urodzin Marii z prośbą o błogosławieństwo

           Boże zdrowie i łaski na dalsze lata

 

16 niedziela

08;00 Msza wspólna za zmarłych

 

 

10;30 Wiktoria i Józef Tadeusz 

 

17 poniedziałek 18;00

I - Adam Łuszczek i jego rodzice

II - Michałek Henryk 2 r.śm. (od żony i córek)

 

18 wtorek 07;00

I - Maria Kubica (od rodziny Grzysków)

II - Józef Łukasik (od sąsiadów Janików)

 

19 środa 18;00

I - Jan Hapek Aniela i Józefa żony

II - Władysław Ciołek (od żony)

 

20 czwartek 07;00

I - Piotr Jureczko (od szwagierki Zofii)

II - Maria Ryś (od rodziny Wojtasów)

 

21 piątek 18;00

I - Józefa Ciupek w 30 r.śm.

II - Antoni Kubica (od rodziny Chmielów z Zalasu)

 

22 sobota

08;00 Helena Fiba (od kuzynki Stanisławy rodziną)

 

18;00 Marian Chodacki Krystyna żona Maryla córka Józef syn

 

23 niedziela

08;00 I - Za parafię

        II - Janina Orzeł w r.śm. Antoni mąż Jerzy syn

 

 

10;30 Kazimiera Woszczyna 

 

24 ponie. 18;00

I - Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo

      Boże i łaski w rodzinach (od III R.Ż.R. św. Jadwigi)

II - Helena Fiba (od Wójta i pracowników Urzędu Gminy w Babicach)

 

25 wtorek 07;00

I - Krzysztof Gniewek

II - Maria Ryś (od kuzynki Eli z Zalasu)

 

26 środa 18;00

I - Bronisława Fiba (od sąsiadki Knapikowej)

II - Ignacy Dzidek (od syna Romana z rodziną)

 

27 czwartek 07;00

I - Władysław Ciołek (od córki Józefy z mężem)

II - Franciszek Kadłuczka (od Teresy i rodziny Jaśko)

 

28 piątek 18;00

Maria Kubica (od rodziny Pierzchałów z Brodeł)

 

29 sobota

15;00 Chrzest Jan Jakub Łatała

 

18;00 Dziękczynna i o błogosławieństwo Boże na dalsze lata

 

30 niedziela

08;00 Jan Czak Franciszka żona

 

 

10;30 Za parafię  

 

31 ponie. 18;00

 

Piotr Jureczko (od sąsiadów Kubiców)

 

 

Sierpień

 

01 wtorek 07;00

 

Kazimierz i Ryszard

 

02 środa 18;00

 

Stanisław Dudek w r.śm.

 

03 czwartek 07;00

 

Maria Kubica (od rodziny Ciołków i Krupczyńskich)

 

04 piątek 18;00

 

I - Maria Ryś (od rodziny Łapuszków)

II - Maria Ryś (od kuzynki Jadzi Ryś z Zalasu)

 

05 sobota

 

08;00 Franciszek Kadłuczka (od Karola i Heleny Ciupek)

 

18;00 W 30 r. ślubu Urszuli i Krzysztofa w podzięce za łaski z prośbą

          o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata (od dzieci)

 

06 niedziela

 

08;00 Franciszek Knapik i jego rodzice

 

10;30 Za parafię

 

Chrzest Tomasz Michał Borowski

 

07 poniedziałek 18;00

 

I - Antoni Kubica (od rodziny Czak i Dudek)

II - Helena Fiba (od Agnieszki i Grzegorza Burdek z dziećmi)

 

08 wtorek 07;00

 

I - Kazimierz i Ryszard

II - Piotr Jureczko (od Józefa Fiba z rodziną Celej)

 

09 środa 18;00

 

I - Łapuszek Marian i jego rodzice

II - Maria Ryś (od kuzynki Doroty z rodziną)

 

10 czwartek 07;00

 

I - Józef Łukasik (od rodziny Jamrozik)

II - Ignacy Dzidek (od Stefanii Zając z rodziną z Czernej)

 

11 piątek 18;00

 

I - Stanisława Kaszyca (od rodziny Hapków)

II - Władysław Ciołek (od córki Doroty z mężem i rodziną)

 

12 sobota

 

07;00 Maria Kubica (od sąsiadów z ul. Jana III Sobieskiego)

 

18;00 Adam Rodzik , Paweł i Wojciech synowie

 

13 niedziela

 

08;00 Jan Bachowski i jego rodzice

 

 

10;30 Za parafię

 

14 poniedziałek 18;00

 

Bronisława Fiba (od Janiny Król)

 

15 wtorek

 

08;00 Helena Fiba 11 r.śm.

 

10;30 Jan i Maria Filipek

 

16 środa 18;00

 

Zygmunt Pałka Zofia żona

 

17 czwartek 07;00

 

Maria Ryś (od rodziny Berny i Wacławik)

 

18 piątek 18;00

 

Stanisława Kaszyca (od kuzynek)

 

19 sobota 18;00

 

Józef Korbut Helena żona

 

20 niedziela

 

08;00 Msza wspólna za zmarłych

 

 

10;30 Roman Skórkiewicz Zofia żona Roman syn

 

21 poniedziałek 18;00

 

Szymon Łuszczek żona Aniela syn Adam

 

22 wtorek 07;00

 

Tadeusz w I r.śm.

 

23 środa 18;00

 

I - Janina Ciołek mąż Bronisław syn Jacek

II - Stanisława Kaszyca (od cioci Krystyny z rodziną)

 

24 czwartek 07;00

 

I - Piotr Jureczko (od teściów córki Jadwigi)

II - Maria Kubica (od sąsiadów z ul. Jana III Sobieskiego)

 

25 piątek 18;00

 

I - Antoni Kubica (od współpracowników syna Zbyszka)

II - Józef Łukasik (od chrześnicy Anny)

 

26 sobota 18;00

 

I - Dziękczynna za zbiory (od Koła Gospodyń )

II - Władysław Ciołek (od Małgorzaty z rodziną)

 

27 niedziela

 

08;00 Ludwik Ciupek

 

10;30   Bronisława Fiba (od Barbary i Stanisława Łapuszek)

 

 

18;30 Za parafię

 

28 poniedziałek 18;00

 

Piotr Jureczko (od siostry z rodziną)

 

29 wtorek 07;00

 

Józef Łukasik (od chrześnika z rodziną)

 

30 środa 18;00

 

Franciszek Dzidek i jego rodzice

 

31 czwartek 07;00

 

 

Franciszek Kadłuczka (od rodziny Tekielak)

 

 

Wrzesień

 

01 piątek 18;00

 

 Bronisława Dzidek

 

02 sobota 18;00

 

 Stanisław Wis

 

03 niedziela

 

08;00  Rozalia i Jan Kubica

 

 

10;30  Natalia Gniewek 4 r.śm.    

 

 

04 poniedziałek

 

08;00 I - MSZA NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

          II -  Antoni Kubica (od współpracowników syna Zbyszka)

 

18;00  Franciszek Łapuszek żony Władysława i Maria

 

 

05 wtorek 07;00

 

I -  Helena Fiba (od kuzynki Józefy Kadłuczka z mężem i rodziną

II -  Maria Kubica (od rodziny Kubiców i Prasaków)

 

06 środa 18;00

 

I -  Stanisław i Bronisława Smalcerz

II -  Stanisława Kadłuczka (od Jadwigi z synami)

 

07 czwartek 07;00

 

I -  Władysław Ciołek (od Katarzyny Wrona z rodziną)

II -  Józef Łukasik (od Stanisławy Knapik)

 

08 piątek 18;00

 

 Bolesław Furman 3 r.śm.

 

09 sobota 18;00

 

I -  Grażyna Kubica

II -  Ignacy Dzidek (od rodziny Pierzynków)

 

10 niedziela

 

08;00 I -  Sylwester Prasak 25 r.śm.

         II -  Bronisława Fiba (od rodziny Głowniów)

 

10;30 Za parafię 

 

11 poniedziałek

 

07;00  Stanisława Kadłuczka (od sąsiadów Dudków)

 

18;00  Franciszek Łapuszek (od sąsiadów Łuszczków)

 

12 wtorek 07;00

 

 Iwona Górecka (od syna Miłosza)

 

13 środa 18;00

 

 Antoni Kubica (od kuzyna Bronisława z żoną)

 

14 czwartek 07;00

 

 Helena Fiba (od Anny i Ryszarda Kadłuczka)

 

15 piątek 18;00

 

I -  Maria Knapik i jej rodzice

II -  Piotr Jureczko (od chrześnicy Basi z rodziną)

 

16 sobota

 

08;00  Maria Ryś (od kolegów i koleżanek z pracy)

 

18;00  Helena Korbut mąż Józef

 

17 niedziela

 

08;00I -  Msza wspólna za zmarłych

         II - O potrzebne łaski i opiekę św. Patronów dla Stanisławy

 

 

10;30  Augustyn Ciupek córka Bożena Józef mąż    

 

18 poniedziałek 18;00

 

I -  Franciszek , Weronika i Jolanta Motyka

II -  Piotr Jureczko (od Andrzeja Wojtusiaka z rodziną)

 

19 wtorek 07;00

 

I -  Maria Ryś (od Stanisławy i Józefa Czech z rodziną)

II -  Bronisława Fiba (od rodziny Odrzywołek )

 

20 środa 18;00

 

I - Dziękczynna w 1 r. urodzin dla Zuzanny

II - Dziękczynna w 10 r. urodzin Mateusza

 

21 czwartek 07;00

 

I -  Józef Łukasik (od kuzyna Franciszka Grubowskiego z żoną i rodziną)

II -  Władysław Ciołek (od rodziny Szczepańskich)

 

22 piątek 18;00

 

I -  Zofia Mirocha w 3 r.śm. mąż Jan

II -  Jan Wdówka (od syna z rodziną)

 

23 sobota

 

16;00 Chrzest (Pola Skotniczny)

 

18;00  Mieczysław Gocał

 

24 niedziela

 

08;00 I -  Jan Kubica w 7 r.śm.

          II -  Antoni Kubica

 

10;30 Za parafię ( 7 ROCZNICA KONSEKRACJI) 

 

25 poniedziałek 18;00

 

 Jan Wdówka (od swatów z rodziną)

 

26 wtorek 07;00

 

 Stanisława Kadłuczka (od rodziny Tekielaków)

 

27 środa 18;00

 

 Stanisław Knapik w 10 r.śm. żona Julia

 

28 czwartek 07;00

 

I -  Ignacy Dzidek (od Stanisławy Kubica z rodziną)

II -  Iwona Górecka (od rodziny Woźniaków)

 

29 piątek 18;00

 

I -  Michał Furman Władysława żona

II -  Maria Ryś (od Nowakowskich z rodziną)

 

30 sobota

 

08;00  Maria Kubica (od chrześnicy Elżbiety)

 

 

18;00  Kasper Pałka żona Ludwika

 

 

Październik

 

01 niedziela

 

08;00 I - Za parafię

          II -  Wiesława , Franciszek i Ludwika Sikorowie

 

10;30  Józef i Bronisława Weidlich syn Tadeusz

 

15;30 Różaniec

 

 Franciszek Dudek Maria żona

 

02 poniedziałek 17;00

 

I -  Bogusława Knapik

II -  Piotr Jureczko (od brata z rodziną)

 

03 wtorek 17;00

 

I - Dziękczynna w 30 r. ślubu Ewy i Witolda

z prośbą o błogosławieństwo Boże i łaski na dalsze lata

II -  Maria Ryś (od cioci Ani Cyran z rodziną)

 

04 środa 17;00

 

I -  Franciszek Czak Halina żona Rozalia córka

II -  Franciszek Kadłuczka (od chrześnika Wojciecha z żoną)

 

05 czwartek 17;00

 

I -  Stanisław Sikora w r.śm.

II -  Józef Łukasik (od kuzynki Barbary z mężem Stanisławem)

 

06 piątek 17;00

 

I -  Franciszek Knapik

II -  Władysław Ciołek (od chrześnicy Teresy z rodziną)

 

07 sobota

 

08;00 Iwona Górecka (od brata Arka z rodziną)

 

17;00  Jan Wdówka (od rodzeństwa)

 

08 niedziela

 

08;00  Stefan i Genowefa Augustynek

 

10;30 Za parafię

 

15;30 Różaniec

 

 Antoni Gut w r.śm. żona Waleria  

 

09 poniedziałek 17;00

 

I -  Tomasz Topól

II -  Jan Wdówka (od Trębeckich z Tenczynka)

 

10 wtorek 17;00

 

I -  Iwona Górecka (od brata Dariusza z rodziną)

II -  Stanisława Kadłuczka (od rodziny Kadłuczków z Regulic)

 

11 środa

 

07;00  Józef Łukasik (od sąsiadów Ząbków)

 

17;00 Dziękczynna z okazji 25 r. ślubu Krystyny i Piotra

 

12 czwartek 17;00

 

I -  Władysław Ciołek ( od Anny Cyran z córkami i ich rodz.)

II -  Ignacy Dzidek (od rodziny Godyń z Nawojowej Góry)

 

13 piątek 17;00

 

I -  Ryszard Danikiewicz w 4 r.śm.

II -  Bronisława Fiba (od kuzynów Danuty i Stefana)

 

14 sobota

 

08;00  Maria Ryś (od kuzynki Teresy Kaszowskiej z rodziną)

 

 

17;00  Mieczysław Kaszuba

 

15 niedziela

 

08;00  Msza wspólna za zmarłych

 

10;30  Zofia i Jan Korbut

 

15;30 Różaniec

 

 Teresa Bromboszcz z domu Czech (od kuzynki Krystyny z rodziną)   

 

16 poniedziałek

 

07;00  Franciszek Kadłuczka (od Józefy Ciołek z synami)

 

17;00  Jadwiga i Józef Talowscy

 

17 wtorek 17;00

 

 Maria Ryś (od kuzynki Marii Jazowskiej z rodziną)

 

18 środa 17;00

 

O błogosławieństwo Boże pogodę i zachowanie od kataklizmów

(od II R.Ż. św. Jan Paweł II )

 

19 czwartek 17;00

 

I -  Piotr Jureczko (od Krystyny i Wiesława Czepiec)

II -  Bronisława Fiba (od Grażyny i Jacka z rodziną)

 

20 piątek 17;00

 

I -  Maria Czarnowska

II -  Władysław Ciołek (od sąsiadki Władysławy Sikora z rodziną)

 

21 sobota

 

08;00  Jan Wdówka (od rodziny Bachowskich i Łyszczarz)

 

17;00  Jan Maciejowski Bronisława żona)

 

22 niedziela

 

08;00 W podzięce za opiekę Bożą nad Grojcem

     i ustrzeżenie od kataklizmów

 

10;30  Jadwiga i Stanisław Danikiewicz

 

15;30 Różaniec

Dziękczynna z okazji 50 r. urodzin Piotra

 

z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski 

 

23 poniedziałek 17;00

 

I -  Wincenty i Rozalia Kadłuczkowie

II -  Rozalia Mysiura (od syna i synowej)

 

24 wtorek 17;00

 

I - W 18 r. urodzin Piotra o potrzebne łaski

z prośbą o błogosławieństwo Boże

II - Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę

Matki Najświętszej dla rodziny

 

25 środa

 

07;00  Kazimierz Głownia

 

17;00  Józef Michalik w 5 r.śm. żona Bronisława syn Józef

 

26 czwartek 17;00

 

I - Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże

i opiekę Matki Najświętszej

II -  Kazimiera Stankowska (od męża)

 

27 piątek 17;00

 

I - Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata

II -  Maria Ryś (od Odrzywołków z ul. Pańskiej)

 

28 sobota

 

08;00  Stanisława Kadłuczka (od chrześnika Czesława z rodziną)

 

17;00 Dziękczynna

 

29 niedziela

 

08;00 I - Dziękczynna z okazji 50 r. urodzin Jerzego z prośbą

         o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na dalsze lata

          II - Za parafię

 

10;30  Andrzej Kubica

 

15;30 Różaniec

 

 Piotr Jureczko w 1 r.śm.  

 

30 poniedziałek 17;00

 

I - † Kazimiera Stankowska (od córki Bogusławy)

II - † Rozalia Mysiura (od Eweliny i Bartłomieja Mysiura)

 

31 wtorek 17;00

 

I - † TADEUSZ Zofia Bruno i Janina

 

II - † Jan Wdówka (od Bazelów i Zwolskich z Alwerni)