2018

Styczeń

 

01 poniedziałek

 

08;00 Franciszek Dudek Maria żona

 

10;30 Mieczysław Gocał

 

 

16;00 Jan Janik (od syna Bogdana z żoną )   

 

02 wtorek 07;00

 

Piotr Jureczko (od Anny Styruła z rodziną)

 

 

03 środa 17;00

 

Dziękczynna

 

 

04 czwartek 07;00

 

Maria Ryś (od Eli i Witka Talowskich i Kramarczyków)

 

 

05 piątek 17;00

 

Alojzy Knapik w 25 r.śm.

 

 

06 sobota

 

08;00 Dziękczynna

 

 

10;30 Zofia Stankowska 5 r.śm.

 

 

07 niedziela

 

08;00 Stefania i Edward Czak

 

10;30 Za parafię

Chrzest Oskara Dudka 

 

 

08 poniedziałek 17;00

 

Iwona Górecka (od koleżanek Gelwe)

 

 

09 wtorek 07;00

 

Franciszek Kadłuczka (od Marii i Bronisława Czak z rodziną)

 

 

10 środa 17;00

 

Józefa i Józef Kadłuczka

 

 

11 czwartek 07;00

 

Franciszek Gawęda w r.śm.

 

 

12 piątek 17;00

 

Władysław Czech Bronisława żona Andrzej syn

 

 

13 sobota 17;00

 

Dziękczynna w 18 r. urodzin Anny

z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

 

 

14 niedziela

 

08;00 Antonina i Józef

 

 

10;30 Za parafię

 

15 poniedziałek 17;00

 

Jan Janik (od syna Marka z żoną)

 

 

16 wtorek 07;00

 

Jan Wdówka (od rodziny Szyszków)

 

 

17 środa 17;00

 

Janina Łapuszek (od córki Heleny z mężem)

 

 

18 czwartek 07;00

 

Maria Ryś (od cioci Gertrudy z Kobiura z synową Ireną)

 

 

19 piątek 17;00

 

Józef Sikora (od bratanka z rodziną)

 

 

20 sobota 17;00

 

Dziękczynna w 20 r. urodzin Magdaleny z prośbą

o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

 

 

21 niedziela

 

08;00 Msza wspólna za zmarłych

 

 

 

10;30 Izydor Cieniewski (od żony)

 

 

22 poniedziałek 17;00

 

Piotr Jureczko (od Lucyny i Roberta Worwa

 

 

23 wtorek 07;00

 

Maria Ryś (od Marii Piechota z rodziną)

 

 

24 środa 17;00

 

Natalia Gniewek

 

 

25 czwartek 07;00

 

Rozalia Mysiura (od Mariana i Teresy)

 

 

26 piątek 17;00

 

Krzysztof Bogusz w r.śm.

 

 

27 sobota 17;00

 

Stefan i Genowefa Augustynek

 

 

28 niedziela

 

08;00 Wiesława Sikora 4 r.śm.

 

 

10;30 Za parafię  

 

 

29 poniedziałek 17;00

 

Franciszek Kadłuczka (od Krawczyków i Budaczów)

 

 

30 wtorek 07;00

 

Władysław Ciołek

(od sąsiadów z Brzezinki Teresy i Krzysztofa Nęcka)

 

 

31 środa 17;00

 

  Kazimierz Bachowski żona Władysława syn Jan

 

     Luty

 

 

01 czwartek 07;00

 

Tadeusz Dębski (od żony)

 

 

02 piątek

 

07;00 Maria Dudek mąż Franciszek

 

 

17;00 Agnieszka i Jan Berny

 

 

03 sobota 17;00

 

† Maria Mucha mąż Władysław

 

 

04 niedziela

 

08;00 † Marian Grzesiak w 4 r.śm.

 

 

 

10;30 Za parafię

 

 

05 poniedziałek 17;00

 

Ignacy Dzidek (od Marzeny i Zbigniewa Kubiców)

 

 

06 wtorek 07;00

 

Iwona Górecka

(od chrześnicy Moniki i brata Bogdana z rodzinami )

 

 

07 środa 17;00

 

Tomasz i Franciszka Kubica

 

 

08 czwartek 07;00

 

Józef Sikora (od bratanka z rodziną)

 

 

09 piątek 17;00

 

Józef Łukasik w I r.śm.

 

 

10 sobota 17;00

 

Knapik Jan syn Zbigniew

 

 

11 niedziela

 

08;00 Bronisława Fiba w I r.śm. Antoni mąż

 

 

10;30 Za parafię

 

 

12 poniedziałek 17;00

 

O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla członkiń

i ich rodzin z II R. Jana Pawła II

 

13 wtorek 07;00

 

Stanisława Kadłuczka (od rodziny Ciupków)

 

14 środa

 

07;00 Jan Wdówka (od Alicji i Piotra Zdziechowicz z rodziną)

 

17;00 Władysława Łapuszek mąż Franciszek syn Franciszek

 

15 czwartek 07;00

 

Jan Janik (od wnuczki Agnieszki z rodziną)

 

16 piątek 17;00 DROGA KRZYŻOWA

 

Maria i Marcin Ciołek

 

17 sobota 17;00

 

Anastazja Bieniek 2 r.śm.

 

18 niedziela

 

08;00 Msza wspólna za zmarłych

 

10;15 DROGA KRZYŻOWA

10;30 Dziękczynna w 18 r. urodzin Magdaleny z prośbą o zdrowie ,

błogosławieństwo Boże dary Ducha Świętego i potrzebne łaski w dorosłym życiu.

 

15;30 GORZKIE ŻALE

 

Władysław Helena żona i Joanna

 

 

19 poniedziałek 17;00

 

Jan Dudek w 11 r.śm.

 

20 wtorek 07;00

 

Janina Łapuszek (od wnuczki Marzeny z rodziną)

 

21 środa 17;00

 

W 18 r. urodzin Alicji w podzięce i błogosławieństwo Boże

i opiekę Matki Bożej na dalsze lata.

 

22 czwartek 07;00

 

Andrzej Michalik (od Bożeny z rodziną)

 

23 piątek 17;00 DROGA KRZYŻOWA

 

Stanisław Kubica i zmarli z rodziny

 

24 sobota 17;00

 

Kazimierz Bogusz Helena żona Kazimiera córka

 

25 niedziela

 

08;00 W Bogu wiadomej intencji

 

10;15 DROGA KRZYŻOWA

10;30 Michalina Majcherczyk (od syna Dariusza z rodziną)

 

15;30 GORZKIE ŻALE

 

Aniela i Paweł Dudek

 

26 poniedziałek 17;00

 

Aleksander Dudek Stanisława żona

 

 

27 wtorek 07;00

 

Irena Kotlarczyk (od kuzynki Stanisławy Janik)

 

 

28 środa 17;00

 

  Karol Dudek 8 r.śm.

 

Marzec

 

 

01 czwartek 07;00

 

 Albin Kadłuczka Aniela żona Albin syn

 

 

02 piątek 17;00 DROGA KRZYŻOWA

 Krzysztof Gniewek 7 r.śm.

 

 

03 sobota 17;00

 

 Kazimierz Majcherczyk syn Zbigniew w 6 r.śm.

 

 

04 niedziela

 

08;00  Kazimiera Woszczyna

 

10;15 DROGA KRZYŻOWA

10;30 Za parafię

 

15;30 GORZKIE ŻALE

 Kazimierz Madeja

 

 

05 poniedziałek 17;00

 

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla brata

 

 

06 wtorek 07;00

 

 Stanisława Kadłuczka (od Krystyny i Kazimierza Wilk)

 

 

07 środa 17;00

 

 Marian Łapuszek i jego rodzice

 

 

08 czwartek 07;00

 

 Maria Ryś (od siostry Stanisławy i siostrzeńców Wiesława i Andrzeja z rodzinami)

 

 

09 piątek 17;00 DROGA KRZYŻOWA

 

Dziękczynna w intencji Lary w 1 r. urodzin o błogosławieństwo

Boże i potrzebne łaski

 

 

10 sobota 17;00

 

 Jan Berny w r.śm.

 

 

11 niedziela

 

08;00  Ignacy Dzidek żona Bronisława

 

10;15 DROGA KRZYŻOWA

10;30 Za parafię

Chrzest Matyldy Majcherczyk

 

15;30 GORZKIE ŻALE

 

 Weronika Fiba Kasper mąż

 

12 poniedziałek 17;00

 

 Maria Czarnowska w 4 r.śm.

 

13 wtorek 07;00

 

 Julian Ryś (od żony)

 

14 środa 17;00

 

 Kazimierz Skórkiewicz Irena żona Grzegorz wnuk

 

15 czwartek 07;00

 

 Jarosław Pater w 9 r.śm.

 

16 piątek 17;00 DROGA KRZYŻOWA

 

 Michalina Majcherczyk (od córki Moniki)

 

17 sobota 17;00

 

 Władysława Pałka w 6 r.śm. Józef mąż.

 

18 niedziela

 

08;00  Msza wspólna za zmarłych

 

10;15 DROGA KRZYŻOWA

10;30  Ludwik Ciupek i jego rodzice

 

15;30 GORZKIE ŻALE

 Bronisława Weidlich w 10 r.śm. Mąż Józef syn Tadeusz

 

19 poniedziałek

 

07;00  Irena Kotlarczyk (od członkiń II R. im. Jana Pawła II)

 

18;00 O błogosławieństwo Boże zdrowie i potrzebne łaski dla Ks. Proboszcza z okazji imienin (od Róż Różańcowych)

 

20 wtorek 07;00

 

 Tadeusz Dębski (od wnuków)

 

21 środa 18;00

 

 Maria Dudek mąż Franciszek

 

 

22 czwartek Rekolekcje 

 

16;00  Stanisława Starzycka (od chrześnicy Janiny Ryś z rodziną)

 

18;00 Tadeusz Dębski (od pracowników przedszkola w Alwerni i Grojca

 

23 piątek

 

09;30  Władysław Ciołek (od rodziny Orków z Krzeszowic)

 

16;00 DROGA KRZYŻOWA dla dzieci

 Jan Wdówka (od Bronisławy i Zygmunta Wika)

 

18;00 DROGA KRZYŻOWA

 Jacek i Wiesław Rodzik

~ 19;15 Nauka dla rodziców

 

24 sobota 8;30 – 9;30 Spowiedź

 

9;30 Msza Św. w intencji chorych

 

 

10;30 – 11;00 spowiedź dla dzieci

 

11;00  Julian Ryś (od córki Ewy)

 

Spowiedź 15;00 – 15;45 przerwa 16;15 – 17;00

 

17;00  Agnieszka Dudek mąż Józef

 

25 niedziela

 

08;00 I   Zofia Jasieczko , Franciszek i Zofia Jasieczko

          II – Józef Kubica

 

10;15 DROGA KRZYŻOWA

 

10;30 I   Edward Kamiński

         II   Andrzej Michalik (od chrześnicy Katarzyny z mężem)

 

15;30 GORZKIE ŻALE

 

           Za parafię

 

26 poniedziałek 18;00

 

I –  Weronika Dudek mąż Jan

II –  Antoni Bogusz

 

27 wtorek 07;00

 

I –  Maria Ryś (od cioci Julii)

II –  Franciszek Kadłuczka (od Józefy i Władysława Ciołków z rodziną)

 

28 środa 18;00

 

I –  Stanisława Starzycka (od Stanisławy i Zdzisława Ryś z rodziną)

II –  Władysław Ciołek (od Andrzeja Ciołka z rodziną)

 

29 czwartek 18;00 OBRZĘDY WIELKIEGO CZWARTKU

Msza Wieczerzy Pańskiej

I – W intencji kapłanów

II –  Iwona Górecka (od brata Łukasza z rodziną)

 

30 piątek

 

15;00 Droga Krzyżowa

 

18;00 OBRZĘDY WIELKIEGO PIĄTKU

 

31 sobota

 

10;00 / 11;00 / 14;00 Poświęcenie pokarmów

 

18;00 OBRZĘDY WIELKIEJ SOBOTY

I –  Rozalia Mysiura (od Czesława i Elżbiety)

 

II –  Jan Wdówka (od Krzysztofa Czaka)